ÜSTÜN
TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ

Sektörümüzde siz değerli müşterilerimize çözüm önerilerimiz ile sorunlarınıza ortak olmayı hedefleyen şirketimiz,tüm marka ve modelleri içeren hidrolik kaya delici iş makinelerinin ve bu makinalara ait tabanca yedek parçalarının, tüm marka hidrolik kırıcılarının yedek parça üretim ve tedariği konusunda,bunun yanı sıra şampiyon filtre bayiliği ile tüm marka iş makinaları için en iyi hizmeti verebilmeyi amaç edinmiş, bu amaca uygun yüksek kalite,uygun fiyat,hızlı ve güvenilir iş anlayışı ile hizmet vermektedir. Sizlere en iyiyi sunabilmek adına uzman personelimiz ile tam donanımlı teknik bilgi birleştirilerek siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

Konusunda lider olan markaların satışını da gerçekleştirmekte olan firmamız, üstlendiği büyük görevin bilinci ile satışını yapmakta olduğu ürünleri, Türkiye ve dünyanın her yerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

Üstün teknoloji ürünlerini sunan Efs Grup markasına ulaştığınız an, özlenen kalite, ümit edilen düşük fiyat hizmeti devreye girmiş ve ihtiyaçlarınız en hızlı şekilde yerine getirilmiş olacaktır. Ürün ve size verebileceğimiz hizmetler konusunda daha geniş bir bilgiye sahip olmak isterseniz lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin.


  • veya formu doldurun
    Size en kısa sürede geri dönüş yapalım ve siparişinizi birlikte tamamlayalım.
  • Güvendesiniz
    bilgileriniz asla paylaşılmaz.


TOP